Doručovatel/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Doručovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: doručování probíhá v lokacích Aš, Krásná, Vojtanov, Františkovy Lázně, Podhradí, Cheb, Milhostov, Nebanice, Nový Kostel, Odrava, Třebeň, Plesná, Skalná, Hazlov, Libá, Pomezí nad Ohří, Velký Luh, Cheb (Hradiště, Pelhřimov, Háje), Hranice (Trojmezí, Pastviny), Skalná (Kateřina, Vonšov). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 120,- Kč/hod až 140,- Kč/hod. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro mladistvé. Pracovní úvazek plný (s délkou pracovní doby je ale možné se přizpůsobit uchazečům). Pracovní doba: Po-So nebo dle dohody (začátek doručování by měl být kolem 5:00 h ráno). Náplň práce: doručovatel/ka na roznášku novin; práce probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště; na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte na příslušné adresy; trasa 4-6 km; jedna trasa trvá 2,5 až 3,5 hodiny (každý si může určit, jestli bude doručovat jednu nebo více tras); odběrná místa jsou po městech (kovové bedny) nebo u koordinátora, který bude Váš nadřízený. Požadujeme: podmínkou je odpovídající zdravotní stav (doručování pěšky). Nabízíme: stravenky. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky (volat Po-Pá 7:00-19:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo doručovatel/ka pro lokalitu Cheb.