Uklízeč/ uklízečka chatového areálu Krajského ředitelství policie Libereckého kr

  • Doksy

Pracovní místo ( Uklízeč/ uklízečka chatového areálu Krajského ředitelství policie Libereckého kr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzdělání: střední odborné (vyučen)
Požadované dovednosti a schopnosti:
-vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci,
-pečlivost, samostatnost,
-příjemné a vstřícné vystupování,
-časová flexibilita, zodpovědnost
-zkušenost s úklidem velmi vítána,
-vhodné pro uchazeče z místa nebo blízkého okolí
Popis pracovní činnosti:
-činnosti spojené s úklidem areálu včetně úklidu společného sociálního zařízení
2. platová třída: (13 250- 14 820 Kč dle započitatelné praxe)
Pracovní poměr na dobu určitou (cca 4 měsíce)
červen 2018 - září 2018
Pracovní úvazek dle dohody 40.
Adresa pracoviště:
Pod Borným 268, Doksy
Možnost ubytování v rámci výkonu činnosti
Nabídky včetně životopisu zasílejte do 31.3.2018
Kontaktní osoba
Mgr. Miroslav Lelek, 974 461 239, e-mail: Miroslav.lelek@pcr.cz
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, U Opatrovny 361/2, 460 01 Liberec IV
Součást přijímacího řízení bude pohovor
Pracovní doba bude nepravidelná - dle provozu areálu
Volné místo uklízeč/ uklízečka chatového areálu krajského ředitelství policie libereckého kraje ve starých splavech pro lokalitu Doksy.