GEMEC - UNION a.s.

Číšník - servírka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Razová 286
nutná je zkušenost s obsluhou hostů, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, pracovitost, podnikové stravování, dotovaná jídla, příspěvek na rehabilitace, Uni šeky, krátký - dlouhý týden.
Hlásit se na e - mail : radomir.caletka@gemec.cz nebo na tel. č. 725 974 326 / po - pá vždy od 8.00 do 15.00 hodin /.
Z : 6.2.2018
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Razová.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník - servírka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: GEMEC - UNION a.s.
Ulice: 286
Město: Razová
PSČ: 792 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Radomír Caletka
Telefon: +420 725 974 326

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GEMEC - UNION a.s.