Sociální pracovník specialista v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně p

  • Brno

Pracovní místo ( Sociální pracovník specialista v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně p ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SurGal Clinic s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK SPECIALISTA v oblasti zdravotnictví (kromě péče o postižené)

Náplň práce: vedení zdravotnické dokumentace, vedení evidence žádostí o přijetí na lůžko LDN, vedení evidence detencí, provádění sociálně-právní činnosti a sociálně-právního poradenství, práce s informačním systémem zdravotnického zařízení
Požadujeme: aktivní zkušenosti v oboru minimálně půl roku podmínkou, znalost práce na PC, příjemné vystupování, zodpovědnost, preciznost, flexibilita, trestní bezúhonnost
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příjemné prostředí po rekonstrukci, práci v centru Brna, jednosměnný provoz, další výhody
Nástup: 1.4.2018
Kontakt: motivační dopis a životopis zasílejte na e-mail hlavní sestry Bc. Jany Svobodové: svobodova@surgalclinic.cz
Mzda: 10. platová třída pro zdravotnictví + příplatky
Volné místo sociální pracovník specialista v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené) pro lokalitu Brno.