OPERÁTOR VÝROBY -vyvazování rostlin rajčat, vyštipování květů, řezání listů, sp

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBY -vyvazování rostlin rajčat, vyštipování květů, řezání listů, sp ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
15.1.2018/ základní vzdělání, i bez praxe možnost zaučení. Zručnost, ochota učit se novým věcem.
Spolehlivost, flexibilita.
Volné místo operátor výroby -vyvazování rostlin rajčat, vyštipování květů, řezání listů, spouštění rostlin rajčat, sklizeň rajčat pro lokalitu Velké Němčice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Operátor/ka výroby až 23 000 Kč i 1 směnný ! Chcete fyzicky nenáročnou práci i v 1 směnném provozu na pozici operátor výroby? Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr. Lze zvolit možnost směnného provozu Co budete dělat? - Jako operátor výroby budete ručně ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

OPERÁTOR/KA CNC V případě, že není zájemce vyučen ve stroj. oboru, je nutná praxe ve stroj. výrobě min. 1 rok. Prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení. Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené ročně, měsíční prémie, příspěvek na stravování, příspěvek na ...
Česká zbrojovka a.s. Uherský Brod, Inzerováno před 2 dny

výrobní operátor/ka Pracoviště: Osvobození 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí. Vaším úkolem bude: osazování elektronických součástek, kompletace desek plošných spojů s využitím ručních pájecích zařízení, obsluha osazovacích a testovacích zařízení. Co očekáváme od ...
Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o. Ráječko, Inzerováno před 2 dny