ZEMPO-VOS a.s. Strunkovice nad Blanicí

agronom

Odeslat

Pracovní náplň
U zájemce o práci je praxe výhodou.
Vhodné i pro absolventy
Podnikové stravování
Požadavky:
- ŘP sk. B
Kontakt:
- Petrášek Jan Ing., tel.: 607 520 247 , - volat pondělí - pátek od 8 hod. - 15 hod. e-mail: zempovos_petrasek@centrum.cz
Volné místo agronom pro lokalitu Strunkovice nad Blanicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: agronom

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ZEMPO-VOS a.s. Strunkovice nad Blanicí
Ulice: 296
Město: Strunkovice nad Blanicí
PSČ: 384 26

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jan Petrášek
E-mail: zempovos_petrasek@centrum.cz
Telefon: +420 607 520 247

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZEMPO-VOS a.s. Strunkovice nad Blanicí