vrátný a pokladník

Pracovní místo ( vrátný a pokladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o agenturního zaměstnance - absolventa, na jeden rok.
Kontakt osobně nebo na e-mail, výběrové řízení bude v Telči, čas bude upřesněn.
Volné místo vrátný a pokladník pro lokalitu Telč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Náplň práce: pokládání zateplovacího polystyrenu, vyrovnání podkladu, natahování do barvy. Životopisy posílejte na uvedený e-mail. Místo výkonu práce: okres Kutná Hora, okres Pardubice, ...
Realitní a stavební společnost s.r.o. Čáslav, Inzerováno před 3 dny

Řemeslník - malíř Místo výkonu práce: Čáslavská 258, Heřmanův Městec. NÁPLŇ PRÁCE: pokládání vinylových, laminátových, dřevěných podlah, PVC aj.; aplikace pohledových betonů a stěrek; obkládání interiéru/exteriéru 3D obklady. POŽADAVKY: schopnost, samostatnost, ...
Fortelia s.r.o. Heřmanův Městec, Inzerováno před 3 dny

Řemeslník - zedník Místo výkonu práce: Čáslavská 258, Heřmanův Městec. NÁPLŇ PRÁCE: pokládání vinylových, laminátových, dřevěných podlah, PVC aj.; aplikace pohledových betonů a stěrek; obkládání interiéru/exteriéru 3D obklady. POŽADAVKY: schopnost, samostatnost, ...