ÚČETNÍ V ODDĚLENÍ EKONOMICKÉM

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ V ODDĚLENÍ EKONOMICKÉM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- účtování vnitřních dokladů KVSL, účtování pokladny včetně dokladového přeúčtování do Státní pokladny
- práce se spisovou službou
- samostatné vedení některých agend účetnictví účetní jednotky a cenin
- vedení spisovny KVS SVS pro Liberecký kraj (pro případ zástupu)
- účtování pohledávek a závazků k odběratelům a dodavatelům, evidence došlých faktur, kontrola formální správnosti, jejich likvidace, platební styk s bankou
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti, samostatnost
Výhodou je:
- znalost legislativy týkající se financování OSS (218/2000 Sb., 323/2002 Sb., 563/1991 Sb., 410/2009 Sb., apod.)
- znalost programu Státní pokladny (IISSP)
- znalost účetního programu EIS JASU
- znalost programu CRAB, GEMIN
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy dle zákoníku práce s ohledem na délku odborné praxe – 8. platová třída
- 3 měsíce zkušební doba
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- k platu osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
- zaměstnanecké výhody státních zaměstnanců – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravenek apod.
- čerpání zaměstnaneckých výhod z fondu FKSP
- možnost využití pružného rozvržení pracovní doby
Nástup možný od: 15. 2. 2018 nebo dle dohody
V případě, že splňujete příslušné požadavky a máte o tuto pracovní pozici zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 31. 1. 2018 na email: v. zemanova@svscr.cz nebo p