PLAVČÍK

  • Nové Město pod Smrkem

Pracovní místo ( PLAVČÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň pracovní činnosti
- práce ve směnném provozu (ranní, odpolední)
- úklid prostor bazénu, šaten a sauny v rámci harmonogramu činnosti
- organizace a zabezpečení provozu bazénu a sauny
- provádění kontroly dodržování zásad bezpečnosti provozu a dodržování
provozního řádu bazénu a sauny ze strany návštěvníků
- provádění kontroly kvality koupací vody v souladu s hygienickými normami
- výpomoc při zabezpečení plaveckého výcviku ve spolupráci s instruktorem
plavání - dle potřeby
- výpomoc při zabezpečení provozu autokempu v letních měsících dle potřeb
organizace
- plnění dalších úkolů potřebných k zabezpečení provozu organizace dle pokynů
ředitele
Požadujeme:
- odborné vzdělání bez maturity - maturita výhodou
- ochotu a schopnost vzdělávání se v oboru
- slušné vystupování
- trestní bezúhonnost
- schopnost komunikace s klienty
- schopnost učit se novým věcem
- schopnost práce s dětmi
- manuální zručnost
- příjemné vystupování
Nabízíme:
- zabezpečení odborného vzdělávání
- pravidelnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- stravovací poukázky
Strukturovaný, profesní životopis, výpis z rejstříku trestů a motivační dopis zašlete do
15. 2. 2018 na adresu:
Sportovní a relaxační centrum, p.o., Ludvíkovská 38, Nové Město pod Smrkem, 46365
Dotazy vyřizuje: Ing. Pavel Jakoubek, e-mail: bazen@nmps.cz
Volné místo plavčík pro lokalitu Nové Město pod Smrkem.