Daňový referent

  • Brno

Pracovní místo ( Daňový referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vyřizování řádných a mimořádných opravných prostředků a dozorčích prostředků v daňovém řízení včetně zpracování rozhodnutí v působnosti celé České republiky. Zpracovávání stanovisek k řádným a mimořádným opravným prostředkům nebo dozorčím prostředkům, jejichž vyřízení je v kompetenci GFŘ v působnosti celé České republiky

Vyřizování případů dalších procesních institutů v daňovém řízení (např. nečinnost) v působnosti celé České republiky.

Požadujeme

- VŠ vzdělání
- schopnost kvalitního písemného projevu v češtině (PC – Word)
- schopnost samostatné práce

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 22. 1. 2018 včetně. Formulář žádosti spolu s dalšími informacemi o vypsaném výběrovém řízení naleznete na přiloženém odkazu.

Nabízíme
•Možnost podílet se a řešit právně a daňově zajímavé kauzy s celostátní působností
•Možnost průběžného vzdělávání, zahraničních stáží
•Možnost čerpat placené studijní volno
•5 týdnů dovolené
•12. platová třída
•Pružná pracovní doba
•Příjemné pracovní prostředí
•Stabilitu státní organizace
•5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
Volné místo daňový referent pro lokalitu Brno.