Pokladní v maloobchodní prodejně

  • Cheb

Pracovní místo ( Pokladní v maloobchodní prodejně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: Cheb, OC Pražská naproti Tesco
Kontakt: personalni@breno.cz

Pro zcela nově otevíranou maloobchodní prodejnu koberců v Chebu, OC Pražská ( přes ulici naproti TESCO ) přijmeme po dohodě na HPP 1 pokladní/fakturanta-ku. Uchazeči, kteří projeví zájem o tuto pracovní nabídku zašlou své životopisy s přiloženou občanskou fotografií na e-mail personalni@breno.cz. Požadujeme ÚSO nebo i SO vzdělání, praxi v oboru ( není ale podmínkou, protože nové zaměstnance zaučíme ). Dále od uchazečů očekáváme alespoň základy práce s fakturami a na pokladně smysl pro odpovědnost, a dobrý zdravotní stav. Nabízíme odpovídající mzdu vč. prémiového ohodnocení formou pohyblivých složek mzdy, příspěvky na stravné ve formě stravenek, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost kariérního růstu. Uchazeči, kteří projeví zájem o tuto pracovní nabídku zašlou své životopisy s přiloženou občanskou fotografií na e-mail personalni@breno.cz. . Vybrané uchazeče pak vyrozumíme o dalším postupu.
Volné místo pokladní v maloobchodní prodejně pro lokalitu Cheb.