prodavač/prodavačka spojovacího materiálu

  • Kroměříž

Pracovní místo ( prodavač/prodavačka spojovacího materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- náplň práce: prodej spojovacího materiálu, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb, objednávky, fakturace, skladování zboží
- požadujeme: vyučení, komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, výhodou je znalost spojovacího materiálu a programu MRP, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost práce na dohodu o provedení práce
- výhody: stravenky, poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, zaměstnanecké slevy, aj.
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: varhanikova@handycorp.cz
Volné místo prodavač/prodavačka spojovacího materiálu pro lokalitu Kroměříž.