ACS Czech Republic s.r.o.

OPERATIONS MANAGER (se znalostí ruského a anglického jazyka

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha
ZPŮSOB PRVNÍHO KONTAKTU: e-mailem na adresu czjob@conduent.com (kontaktní osoba: paní Yatskovska Mariia, tel.: 770131898)
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: na této pozici převezmete odpovědnost za výkon, hodnocení a rozvoj svěřených týmů a jejich Team Leaderů.
Budete zodpovědný/-á za práci s jejich výsledky (KPIs), návrhy a aplikace plánů na jejich zlepšení.
Součástí Vaší práce bude též spolupráce při náboru a zaškolení nových zaměstnanců, spolupráce v rámci životního cyklu zaměstnance a poskytování reportů vedení společnosti.
Požadujeme: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (úroveň B2 SERR); zkušenosti z kontaktního centra; schopnost pracovat samostatně a dosahovat stanovených cílů; analytické schopnosti, porozumění datům; umění efektivně řešit problémy; vynikající práce s lidmi, jejich rozvoj, nastavování a kontrola cílů; orientace na dlouhodobý, stabilní výkon.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; samostatnou, náročnou práci; práci na projektech vedoucích ke zkvalitnění zákaznických služeb; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; příležitost profesního i osobního růstu; moderní pracoviště v Praze.
Pracovní hodiny: 8 hodin denně, 5 dní v týdnu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.
Volné místo operations manager (se znalostí ruského a anglického jazyka pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OPERATIONS MANAGER (se znalostí ruského a anglického jazyka

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ACS Czech Republic s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mariia Yatskovska
E-mail: czjob@conduent.com
Telefon: +420 770 131 898

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ACS Czech Republic s.r.o.