TISKAŘ/-KA - OZP

Pracovní místo ( TISKAŘ/-KA - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
TISKAŘ/-KA - OZP - pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte na tel.: 602 440 155 p. Ježek.
Pozice vhodná pro OZP.
Nabízíme příspěvek na stravování, variabilní pracovní doba. Zaměstnání možné na plný nebo zkrácený úvazek.
Volné místo tiskař/-ka - ozp pro lokalitu Jičín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

IT technická a obchodní podpora První kontakt: telefonicky: Jarý Petr, tel.: 608 645 156 e-mailem: reditel@softwareservis.eu osobně: Mostní 70, Kolín - pouze po telefonické dohodě. Náplň práce: servis PC a programového vybavení, instalace a konfigurace počítačů, pokladních ...
SWS Kolín, s.r.o. Kolín, Inzerováno před 4 dny

ŘIDIČ/-KA VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY ŘIDIČ/-KA VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - pracoviště Jičín - střídání na trase Kvasiny - Mladá Boleslav Požadujeme řidičský průkaz skupiny C+Z a profesní průkaz. Nabízíme příspěvek na dojíždění a stravné, dále pak možnost prodloužení pracovního ...
D.R.J. TISKÁRNA RESL, s. r. o. Jičín, Inzerováno před 5 dny

TISK KABELOVÝCH SVAZKŮ zák. vzdělání, vyučení Vyrábíme kabelové svazky pro automobilový průmysl /nákladní vozy, bagry, jeřáby/. Při práci na TISKU KABELOVÝCH SVAZKŮ se jedná o nastavení potiskovacích strojů, požadujeme základní znalosti práce na PC. noční směna ...
neumatic cz, s.r.o. Mírová pod Kozákovem, Inzerováno déle jak týden