TISKAŘ/-KA - OZP

Pracovní místo ( TISKAŘ/-KA - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
TISKAŘ/-KA - OZP - pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte na tel.: 602 440 155 p. Ježek.
Pozice vhodná pro OZP.
Nabízíme příspěvek na stravování, variabilní pracovní doba. Zaměstnání možné na plný nebo zkrácený úvazek.
Volné místo tiskař/-ka - ozp pro lokalitu Jičín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

IT | Specialista výroby Pro zajímavého zaměstnavatele hledáme posilu do oblasti IT/engineeringu! Pokud máte technické myšlení, znáte alespoň základy programování, máte přehled o výrobních strojích a systémech a chcete se realizovat v oblasti automatizace strojů, pak máme ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Policisté Místo výkonu práce: Mladá Boleslav, Bělá pod Bez., Benátky n.Jiz., Dobrovice, Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: tel. (po-pá 7:30-15:30 hod.): 727 966 477, 974 877 207, 724 124 283, e-mail: mb.nabor@pcr.cz, mb.tisk@pcr.cz nebo osobně: po-pá ...
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje Mladá Boleslav, Inzerováno déle jak týden

Dělník tiskárny (obsluha strojů a zařízení) Hledáme kolegyni/kolegu do výroby v zavedené rodinné tiskárně. POUZE RANNÍ SMĚNA - 6-14h Lehká práce přímo v Mnichově Hradišti. Požadujeme : Samostatnost Učenlivost Dobrý zrak Pečlivost Nabízíme : Práci v pohodovém, malém ...
TISKÁRNA MH s.r.o. Mnichovo Hradiště, Inzerováno déle jak týden