TISKAŘ/-KA - OZP

Pracovní místo ( TISKAŘ/-KA - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
TISKAŘ/-KA - OZP - pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte na tel.: 602 440 155 p. Ježek.
Pozice vhodná pro OZP.
Nabízíme příspěvek na stravování, variabilní pracovní doba. Zaměstnání možné na plný nebo zkrácený úvazek.
Volné místo tiskař/-ka - ozp pro lokalitu Jičín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

Pracovník/pracovnice ve výrobě - napínání tkaniny a kovový rám Místo výkonu práce Dašice v Čechách. Náplň práce: výroba sítotiskových sít, jejich balení a expedice. Pomocné práce v tiskárně - řezání, balení, manipulace s materiálem. Požadujeme manuální zručnost, schopnost práce v týmu, ochotu. Upozornění pro ...
FINISH, v.o.s. Dašice, Inzerováno včera

Strojvedoucí stroje pro výrobu tiskopisů STROJVEDOUCÍ STROJE PRO VÝROBU TISKOPISŮ - vyuč. v oboru ofsetový tisk, příp. strojírenství nebo elektro, SŠ vzdělání výhodou , nutná znalost práce na PC. Třísměnný nebo nepřetržitý provoz. Vhodné i pro osoby OZP. Volné místo strojvedoucí stroje ...
KRPA FORM, a.s. Dolní Branná, Inzerováno včera

Pracovník IT podpory PRACOVNÍK IT PODPORY Směnnost: pružná pracovní doba Vzdělání: SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání v oblasti informatiky Náplň práce: Vaší hlavní činností bude instalace a konfigurace PC, notebooků a telefonů, instalace a konfigurace tiskáren, základní správa ...
ARGO-HYTOS s.r.o. Vrchlabí, Inzerováno před 2 dny