TISKAŘ/-KA - OZP

Pracovní místo ( TISKAŘ/-KA - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
TISKAŘ/-KA - OZP - pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte na tel.: 602 440 155 p. Ježek.
Pozice vhodná pro OZP.
Nabízíme příspěvek na stravování, variabilní pracovní doba. Zaměstnání možné na plný nebo zkrácený úvazek.
Volné místo tiskař/-ka - ozp pro lokalitu Jičín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

IT ADMINISTRÁTOR/-KA IT ADMINISTRÁTOR/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup od 1.6.2018 - Náplň práce: administrace uživatelských profilů, virtualizační platformy, datová síť - síťové prvky a infrastruktura (metalika a optika), spolupráce při řešení technických problémů ve ...
B R U K O V , spol. s r.o. Smiřice, Inzerováno před 6 dny

POMOCNÍK/-ICE TISKAŘE Pracovní poměr na dobu určitou (3 roky). Zaměstnání vhodé i pro absolventy/-ky. Požadavky: zdravotní způsobilost, spolehlivost, odpovědený přístup k práci, výhodou technická zdatnost. Zaměstnanecké výhody: systém firemních benefitů. Kontakt ...
Integraf, s.r.o. Náchod, Inzerováno před 7 dny

GRAFIK/-ČKA Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Náplň práce: tvorba propagačních materiálů a bannerů pro web, dílčí práce na katalogu, sazba etiket a obalů. Požadavky: PC znalosti - Adobe Photoshop, ...
BOHEMIAN SEARESORT s.r.o. Červený Kostelec, Inzerováno déle jak týden