vedoucí oddělení účetnictví odboru ekonomického

  • Brno

Pracovní místo ( vedoucí oddělení účetnictví odboru ekonomického ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího oddělení účetnictví odboru ekonomického
s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, Brno
dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, studijní obor nejlépe ekonomika, veřejná správa, znalosti oboru dobrá znalost účetnictví nejlépe se zaměřením na územní samosprávné celky, základní orientace v rozpočetnictví, nakládání s majetkem a daňové problematice územních samosprávných celků, zvláštní odborná způsobilost finanční hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkum (do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru), praxe vítána
požadované dovednosti organizační schopnosti, schopnost řídit a vést lidi, umění jednat s lidmi, organizační a manažerské dovednosti, práce na PC (účetní software, Word, Excel, Internet), schopnost aplikace získaných vědomostí, ochota se dále vzdělávat, komunikační schopnosti, schopnost analyticky a koncepčně myslet, odolnost vůči zátěži, samostatnost, zodpovědnost, iniciativa, pečlivost, přesnost, adaptabilita
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 29. ledna 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí
a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.
Kontaktní pracovník - Ing. Ludmila Hrachovinová,