SP Erga s.r.o.

NÁBOROVÝ/-Á SPECIALISTA/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Společnost SP Erga s.r.o. hledá kolegu, který se bude zabývat náborem pracovníků v Bulharsku.
Pozice je vhodná pro rodilého Bulhara, který má v Bulharsku kontakty, dokáže se tam zorientovat a následně oslovovat potencionální uchazeče o práci pro výrobní firmy v České republice.

Náplň práce: nábor nových zaměstnanců, komunikace s potenciálními uchazeči, zajištění dopravy zájemcům o práci do ČR, práce v terénu.

Požadavky: znalost češtiny a bulharštiny, komunikativnost, ochota pracovat samostatně, flexibilita, výhodou zkušenosti s náborem pracovníků.

Kontakt - Ing. Smutný Petr, tel.: +420 605 865 118 (od 09:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: sperga@centrum.cz (zaslání životopisu).
Volné místo náborový/-á specialista/-ka pro lokalitu Nové Město nad Metují.

Požadavky
Jiné Aktivní - Bulharština, Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: NÁBOROVÝ/-Á SPECIALISTA/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: SP Erga s.r.o.
Ulice: Nádražní 219
Město: Nové Město nad Metují
PSČ: 549 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Smutný
E-mail: Ing. Petr Smutný
Telefon: +420 605 865 118(od09:00hod.do15:00hod.)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SP Erga s.r.o.