Miroslav Brož

zemědělský dělník, ošetřovatel hospodářských zvířat

Odeslat

Pracovní náplň
- praxe výhodou
- dělené směny: 6-10 a 18-22 hodin
Osobní kontakt možný PO a ČT 7-8 hodin.
Volné místo zemědělský dělník, ošetřovatel hospodářských zvířat pro lokalitu Květinov.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zemědělský dělník, ošetřovatel hospodářských zvířat

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Miroslav Brož
Ulice: 38
Město: Květinov
PSČ: 582 55

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dana Brožová
E-mail: broz.miroslav@seznam.cz
Telefon: +420 777 597 816

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miroslav Brož