ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Most

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do svého týmu energického a komunikativního člověka se smyslem pro detail, který bude mít na starost administrativní podporu činnosti regionálního zastoupení SP ČR pro Ústecký a Karlovarský kraj.

Regionální zastoupení SP ČR pečuje o členské firmy a současně přibližuje SP ČR i dalším firmám a organizacím působícím ve svěřených regionech a navazuje s nimi úzkou spolupráci.

Náplň práce
administrativní podpora regionálního manažera,
spolupráce při organizaci vzdělávacích akcí, kulatých stolů, včetně organizačního zajištění akcí a dalších aktivit regionálního zastoupení SP ČR,
předávání informací a další komunikace se členskou základnou SP ČR na území daného regionu (ve spolupráci s regionálním zástupcem),
spolupráce na medializaci regionálního zastoupení na území daného regionu,
příprava podkladů pro jednání regionálního zástupce,
administrativní zajištění chodu kanceláře regionálního zastoupení.
Požadujeme
min. střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo osvědčení o profesní kvalifikaci dle Národní soustavy kvalifikací,
1 rok praxe na obdobné pozici, praxe na pozici v projektu ESF výhodou,
organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost,
otevřenou a taktní osobnost, která se nebojí jednat s lidmi,
flexibilitu, schopnost týmové spolupráce,
výbornou znalost práce na PC, zejména Word, Excel, PowerPoint.
Nabízíme
různorodou a zajímavou práci v prestižní organizaci, kontakt s firmami
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky),
flexibilní pracovní dobu,
plný pracovní úvazek,
pracovní smlouvu na dobu