SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Centrum Zdislava hledá vhodné kandidáty na pozici sociálního pracovníka
Kvalifikační požadavky:
Vzdělání:
1) Vzdělání VOŠ nebo VŠ:
2) vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech zaměřených na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, speciální pedagogiku
vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, speciální pedagogiku
Koho hledáme:
komunikativního kolegu/kolegyni, který umí pracovat jak týmově tak samostatně s klienty
empatického člověka, který si dokáže vymezit hranice své a hranice sociální služby
někoho, kdo umí operativně reagovat a řešit náhle situace
přátelského spolupracovníka s dobrým zdravotním stavem, psychickou odolností a schopností zvládat stres
Požadované znalosti a dovednosti:
orientace v problematice poskytování sociálních služeb,
aktivní a samostatná práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet),
orientace v zákonech, které se vztahují k výkonu pracovního místa,
znalost standardů kvality sociálních služeb,
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
nástup od 1.února 2018- případně dle dohody
pracovní úvazek dle dohody, na dobu určitou
platové podmínky - platová třída 10
příjemné pracovní prostředí
možnost dalšího vzdělání a osobního rozvoj
individuální supervizi
pestrou a smysluplnou práci
Náplň práce:
přímá práce s klienty včetně pomoci při zajišťování péče o osobu klienta (hygi