Obchodní asistent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Svá CV v českém i anglickém jazyce zasílejte na e-mail katerina.benesova@rabalux.com
Náplň práce:
Administrativní podpora vedení a dalších oddělení.
Podpora marketingových aktivit (propagační materiály, dárky pro zákazníky, ..)
Vedení zápisů z jednání.
Komunikace s centrálou na denní bázi.
Vyplňování reportů.
Vzájemná zastupitelnost v rámci administrativních činností.

Požadavky:
Min. SŠ vzdělání ekonomického směru.
Praxe na pozici asistentky výhodou.
Komunikativnost, vstřícnost a samostatnost.
Pečlivost a dobré organizační schopnosti.
Znalost AJ slovem i písmem.
Velmi dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel, …), znalost SAP výhodou.
ŘP sk. B.-aktivní řidič.

Nabízíme:
Práci na HPP ve stabilní společnosti.
5týdnů dovolené, stravenky, notebook
Přátelský pracovní kolektiv
Místem výkonu práce je Brno.
Pozice je vhodná pro i absolventy!
Volné místo obchodní asistent/ka pro lokalitu Brno.