ORS CZECH s.r.o.

účetní

Odeslat

Pracovní náplň
znalost účetnictví, DPH a samostatnost, znalost programu MRP výhodou. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.
Volné místo účetní pro lokalitu Lovosice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: ORS CZECH s.r.o.
Ulice: Žižkova 922
Město: Lovosice
PSČ: 410 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Merklová
E-mail: Alena Merklová
Telefon: +420 602 376 390

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ORS CZECH s.r.o.