Zdeňka Hájková

osobní asistentka seniorky, pomoc v domácnosti

Odeslat

Pracovní náplň
Životopis posílejte na: caregiver@post.cz
Místo výkonu práce Brno
osobní asistence seniorce (tzn. podávání stravy, pomoc při osobní hygieně,plná péče o domácnost, praní, žehlení, vaření, návštěva k lékaři se seniorkou na inval. vozíku atd.)
souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo osobní asistentka seniorky, pomoc v domácnosti pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: osobní asistentka seniorky, pomoc v domácnosti

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Zdeňka Hájková
Město: Brno
PSČ: 621 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeňka Hájková
E-mail: caregiver@post.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Maliha Amirzada