Číšníci a servírky

Pracovní místo ( Číšníci a servírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadujeme: pozitivní přístup k práci, anglický jazyk.
Nabízíme: výborný rodinný kolektiv, zaměstnanecké výhody.
První kontakt zaměstnavatele: po telefonické dohodě - osobní schůzka.
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Lovosice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Místo výkonu práce: Purkyňova č.p. 74/2, Praha 1 e-mail: sebelik@salonelite.cz Jsme firma zabývající se thajskými masážemi. Nutno doložit znalost thajských nebo filipínských masáží (certifikát / osvědčení). Volné místo maséři (kromě odborných masérů ...
MD Prosperity Trade s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Všeobecná zdravotní sestra s osvědčením Nový název CZ-ISCO 32211: Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) Místo práce: Na hranicích č.p. 674/18, Praha 8 tel.: 266007337, e-mail: ddrazdanska@dd-bohnice.cz Nabízíme: - práci v příjemném pracovním prostředí - 5 týdnů ...
Domov pro seniory Nová slunečnice Praha, Inzerováno včera

Skladník Místo výkonu práce: Kolbenova 890/7a, Praha 9 - Vysočany. Kontaktní osoba: pan Xu Zhen tel.: 774 933 688. Osobní kontakt na adrese Kolbenova 890/7a, Praha 9 (Po-Út 8:00 - 10:00 hod.). Čínská firma - znalost čínského jazyka výhodou (převážně čínská ...
ASIAN FOODS s.r.o. Praha, Inzerováno včera