FUL group s.r.o.

Číšníci a servírky

Odeslat

Pracovní náplň
požadujeme: pozitivní přístup k práci, anglický jazyk.
Nabízíme: výborný rodinný kolektiv, zaměstnanecké výhody.
První kontakt zaměstnavatele: po telefonické dohodě - osobní schůzka.
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Lovosice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci a servírky

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: FUL group s.r.o.
Ulice: Terezínská 150
Město: Lovosice
PSČ: 410 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Fundová
Telefon: +420 603 218 569

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FUL group s.r.o.