Číšníci a servírky

Pracovní místo ( Číšníci a servírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadujeme: pozitivní přístup k práci, anglický jazyk.
Nabízíme: výborný rodinný kolektiv, zaměstnanecké výhody.
První kontakt zaměstnavatele: po telefonické dohodě - osobní schůzka.
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Lovosice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Dělníci v oblasti výstavby budov Pracoviště: Praha Kontakt pondělí a čtvrtek 10-12hod. na adrese 5.května 1142/10, Praha 4. Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.
SENK TRAVEL s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: v pátek od 15:00 do 16:00 na sídlo firmy Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.
MICONAT 15, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení místo výkonu práce: Prokopova 2859, 130 00 Praha 3 kontakt: A. Gregorová 722 364 377 po - pá 9-15 hod. Příjemné vystupování, výpis z RT, spolehlivost, dochvilnost.Prosím bez doporučenek 21.11.2016 žádost zam. o změnu datumu nástupu z 1.11.2016 na ...
Pharm Invest s.r.o. Praha, Inzerováno včera