MIRCOM spol. s r.o.

Lešenáři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 602 108 828, nebo osobně na adresu ul.Moravská 2115/28 (úřední hodiny - každý pátek: 13:00 - 15:00)
Kontaktní osoba: pan Palinkaš Michal
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Před sjednáním schůzky nejlépe zavolat na tel.: 602 108 828.
Volné místo lešenáři pro lokalitu Praha.

Požadavky
Ruština Pasivní, Čeština Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lešenáři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: MIRCOM spol. s r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Palinkaš
Telefon: +420 602 108 828

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MIRCOM spol. s r.o.