MZDOVÁ (MZDOVÝ) ÚČETNÍ na personálním oddělení odboru Kancelář tajemníka Magistr

  • Liberec

Pracovní místo ( MZDOVÁ (MZDOVÝ) ÚČETNÍ na personálním oddělení odboru Kancelář tajemníka Magistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup je možný ihned. Platová třída 8. se základním tarifem v rozpětí 16.000,- Kč až 24.120,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe), poskytnutí ostatních pohyblivých složek platu po zapracování.
Nabízíme zajímavou a stabilní práci ve veřejné správě, pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké výhody a benefity garantované kolektivní smlouvou, příjemné pracovní prostředí, dovolenou v délce 5 týdnů, sociální a zdravotní volno.
Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.
Požadavky stanovené pro uchazeče: střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru; praxe v oblasti mzdového účetnictví - zkušenosti při výpočtu výše a zúčtovávání platu, náhrad platu, nemocenského a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům; znalost výpočtu a provádění srážek z platu, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti a pojistného na sociální a zdravotní pojištění; orientace v platných právních předpisech, zejména pak v zákonu č. 262/2006 Sb., zákoníku práce; uvítáme též základní přehled o zákonech č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, č. 312/2002 Sb., o úřednících, č. 128/2000 Sb., o obcích, a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; znalost souvisejících předpisů v oblasti sociálního, zdravotního, nemocenského a důchodového pojištění a předpisů v oblasti daňové; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office); vysoká pečlivost, důslednost, schopnost týmové spolup