Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Provozní elektrikář/ka

Pracovní místo ( Provozní elektrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o údržbu a opravy strojů ve výrobě mražených zeleninových a ovocných směsí. Kontakt pouze možný e-mailem strojovnaatfrigoexim.eu, nebo telefonicky 725 406 160.
Práce probíhá na ranní směnu, v případě výpadku energie práce na zavolání.

Požadujeme: praxi, platnou vyhlášku 50/78 Sb. vzdělání ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

AUTOMECHANIK-AUTOELEKTRIKÁŘ Autoservis-pneuservis. Požadavky: ŘP sk. B podmínkou, sk. E výhodou, vhodné i pro absolventy bez praxe. Hlásit se předem telefonicky. Volné místo automechanik-autoelektrikář pro lokalitu Liberec.
Vladislav Oganěsjan Liberec, Inzerováno včera

PŘEDÁK ELEKTRÁRNY Uplatnění pro zodpovědné elektrikáře! Vaším úkolem bude: - zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden - zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy - těsná spolupráce s provozním ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

AUTOELEKTRIKÁŘ, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs. Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl. Vaším úkolem ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit