Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

lékař

Pracovní místo ( lékař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce Veitova 1, 412 01 Litoměřice.
Požadujeme vysokoškolské vzdělání - magisterský studijní program + specializovaná způsobilost podle § 5 zákona č. 95/2004 Sb. Platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Lékař/ka Náplň práce: - zajištění lékařské péče na dialyzačním středisku, včetně nefrologické ambulance Požadavky: - ukončené vysokoškolské vzdělání, absolvování interního kmene, atestace z vnitřního lékařství či nefrologie (výhodou), praxe na dialyzačním ...
B. Braun Avitum s.r.o. Teplice, Inzerováno včera

Lékaři praktičtí Místo výkonu práce: Místa poskytování zdravotních služeb: / ordinace / - schváleno zřizovatelem KÚ Praha: 1/ Krajířova 138/5, Ml. Boleslav 2/ Jizerní Vtelno 86, 29431 Krnsko 3/ Palackého nám. 521, 294 41 Dobrovice 4/ Mečeříž 185, 294 77 5/ ...
MUDr. Martin Borský, s. r. o. Mladá Boleslav, Inzerováno před 3 dny

Medical Science Liaison CZ/SK Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti přírodovědných věd, farmacie či lékařství? Jste zušený na pozici Medical Science Liaison? Originální farmaceutická společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Medical science liason!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit