MBB Technik, spol. s r.o.

CNC frézař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Dobroměřice
Jsme zakázková výroba, z toho plyne každodenní různorodá práce. Nabízená pozice se zabývá CNC frézováním na moderních CNC frézách 3os a 5os. Požadujeme znalost výkresové dokumentace. Znalost SW Heidenhain výhodou, ale není podmínkou. Hledáme pracovité zaměstnance s ochotou učit se stále novým věcem
nabízíme: 3 volné dny sick-day, stravenky, možnost práce přesčas
kontakt: 777796119, e-mail: petr.luttermann@mbbtechnik.cz, jan.pohl@mbbtechnik.cz
Volné místo cnc frézař pro lokalitu Dobroměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CNC frézař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MBB Technik, spol. s r.o.
Ulice: 5. května 534
Město: Dobroměřice
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Luttermann
E-mail: petr.luttermann@mbbtechnik.cz
Telefon: +420 777 796 119

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MBB Technik, spol. s r.o.