Farmaceutický asistent

  • Brno

Pracovní místo ( Farmaceutický asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem (zaslání životopisu), paní Balcarová: balcarova@chytralekarna.eu
Do zavedené lékárny v Brně hledáme farmaceutického asistenta
Požadujeme:
Podmínkou je vzdělání v oboru farmaceutický asistent (bez tohoto vzdělání nelze uchazeče zařadit do výběrového řízení)
Praxi v lékárně, orientaci v laboratoři
Výhodou je orientace v lékárenské kosmetice
Odpovídající odborné znalosti
Výborné komunikační schopnosti
Příjemné a empatické vystupování
Chuť do práce a pozitivní přístup k práci a vzdělávání
Samostatnost, aktivitu, kreativitu, zodpovědnost a orientaci na výsledek
Časovou flexibilitu
Nabízíme:
Stravenky, zaměstnanecká sleva, pracovní oblečení, motivační platové ohodnocení, smlouva na dobu neurčitou, možnost profesního růstu
Volné místo farmaceutický asistent pro lokalitu Brno.