Vychovatel - terapeut

  • Karviná

Pracovní místo ( Vychovatel - terapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme platové ohodnocení dle zákoníku práce, nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, katalogu prací a vnitřního platového předpisu - 11. platová třída, platový stupeň dle započitatelné praxe (20.450 – 30.750 Kč) + zvláštní příplatek (4.880 Kč), 25 dnů dovolené + 5 dnů dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, profesní růst (možnost dalšího vzdělávání) a další zaměstnanecké benefity.
Požadujeme osobnostní způsobilost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu se zaměřením: odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách nebo pedagogické vzdělání nebo psychologické vzdělání (není nutná jednooborová psychologie). PODMÍNKOU PRO ZAŘAZENÍ DO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ JE ucelený sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik v rozsahu nejméně 200 hodin.
Předpokládaný nástup - dohodou.
Písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru, doplněnou o strukturovaný životopis, přijímá oddělení personální věznice do 15. ledna 2018.
Volné místo vychovatel - terapeut pro lokalitu Karviná.