Vedoucí úředník/ce - vedoucí odboru školství, tělovýchovy a kultury

  • Cheb

Pracovní místo ( Vedoucí úředník/ce - vedoucí odboru školství, tělovýchovy a kultury ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na obsazení místa vedoucího/cí odboru školství, tělovýchovy a kultury.

Druh práce: vedoucí úředník/ce - vedoucí odboru školství, tělovýchovy a kultury
Platová třída: 11
Platové ohodnocení: Kč 20.450,- až Kč 30.750,-
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 1. března 2018 nebo dle dohody
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Pracovní doba: Po+St 7:30-17:00 h, Út+Čt+Pá (pružná pracovní doba, 6:30-14:00 h).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru vedoucího úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka
- splnění předpokladů podle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění (tzv. lustrační zákon).

Minimální požadavky úřadu:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu
- organizační, řídicí a komunikační schopnosti
- znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění
- znalost zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění
- dobrá orientace v oblasti předškolního a základního vzdělávání a v oblasti sportu, kultury a cestovního ruchu
- dobrá uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet).

Výhodou:
- řidičské oprávnění skupiny B
- praxe v řízení zaměstnanců výhodou
- znalost německého nebo anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:
- pět týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- zaměstnaneck