Ústav sociálních služeb města Nové Paky

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Odeslat

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - pracoviště Nová Paka.
Písemné přihlášky zasílejte na e-mail: schormma@seznam.cz nebo na adresu: ÚSSM Nová Paka, Svatojánská 494, Nová Paka. Bližší informace u vedoucí stravování paní Schromové na tel.: 493 771 235, 605 912 101.

Kvalifikační požadavky:
- Vyučen v oboru - výhodou
- Praxe - výhodou
- Samostatnost v rozhodování
- Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Dobré platové podmínky 15 000,- 19 000,- Kč
- Stravování za dotovanou cenu ( 18,- Kč oběd )
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění ( 1000,- Kč / měsíčně)
- Odměny
- Poukázka do lékárny v hodnotě 1 500,-Kč pololetně
- Směnný provoz (12 ti hod. cyklus)
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Nová Paka.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Ústav sociálních služeb města Nové Paky
Ulice: Svatojánská 494
Město: Nová Paka
PSČ: 509 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marta Schormová
E-mail: Marta Schormová
Telefon: +420 493 771 235;605 912 101

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ústav sociálních služeb města Nové Paky