Nemocnice Na Bulovce

Uklízeči a pomocníci v pitevně soudního lékařství

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nemocnice Na Bulovce, Budínova 67/2, Praha 8
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na: simona.zdenkova@bulovka.cz nebo telefonicky pondělí-pátek, 7:00 - 15:30 hod na č.: 26608 4257 (4127), kontaktní osoba: vrchní sestra Simona Zdeňková
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Jedná se o práci v jednosměnném nebo dvousměnném provozu
Důležité požadavky: fyzická a psychická zdatnost, schopnost učit se nové věci, empatie a pieta.
Praxe v pitevním provozu soudního lékařství výhodou nikoliv podmínkou.
Volné místo uklízeči a pomocníci v pitevně soudního lékařství pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklízeči a pomocníci v pitevně soudního lékařství

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Na Bulovce
Ulice: Budínova 67
Město: Praha
PSČ: 180 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Simona Zdeňková
E-mail: simona.zdenkova@bulovka.cz
Telefon: +420 266 084 257,266 084 127

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Na Bulovce