Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Vedoucí směny na stáčírnách

Pracovní místo ( Vedoucí směny na stáčírnách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: střední odborné vzdělání s maturitou - technický obor, praxe v chemickém, strojírenském nebo potravinářském průmyslu.
Náplň práce: práce na úseku stáčíren sudů a lahví, vedení směny.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.
Kontakt: e-mailem ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Vedoucí směny - manager trainee Jedná se o manažera restauračního provozu BAGETERIE BOULEVARD. Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Zkušenost z fastfoodu bude oceněnou výhodou. Nabízíme: příležitost k rozvoji, firemní školení a certifikace. K základní mzdě náleží měsíční ...
BB WEST CZ s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

Vedoucí úseku v restauračním provozu - vedoucí kuchyně Jedná se o vedoucí kuchyně restauračního provozu BAGETERIE BOULEVARD. Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Zkušenost z fastfoodu bude oceněnou výhodou. Nabízíme: jasnou kariérní dráhu a příležitost k rozvoji, firemní školení a ...
BB WEST CZ s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

Stavbyvedoucí inženýrských sítí Požadujeme: - praxi v oboru, - ŘP sk. B, - bezúhonnost, časovou flexibilitu, samostatné jednání. Nabízíme: - možnost ubytování, - prémiové odměňování. Volné místo stavbyvedoucí inženýrských sítí pro lokalitu Brandýsek.
Petr Kožený s.r.o. Brandýsek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit