Vychovatel školní družiny pro ranní družinu

Pracovní místo ( Vychovatel školní družiny pro ranní družinu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Základní škola Erudio Orlicko - Velký Hájek, Velký Hájek č.p. 1554, 564 01 Žamberk
Kontakt: e-mailem: Mgr. Ivana Andrlová - infoatprogram-erudio.cz, tel: 723 492 339
Volné místo vychovatel školní družiny pro ranní družinu pro lokalitu Žamberk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Vychovatel/ka ve školní družině Pracoviště: Zeyerova č.p. 970/28, Olomouc. Vychovatel/ka ŠD - vzděl. min. SŠ pedagogické. Zařazení: 8. pl. třída - dle plat. předpisů a praxe. Prac. poměr na dobu určitou. Úvazek 0,45. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Volné ...
Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace Olomouc, Inzerováno před 6 dny

Vychovatel/ka v dětském domově Místo výkonu práce Holice v Čechách POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, flexibilita, ochota pracovat, zájem o práci s ohroženými dětmi. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: čerpání příspěvků FKSP. První kontakt učiňte ...
Dětský domov, Holice, Husova 623 Holice, Inzerováno před 6 dny

VYCHOVATEL ŠKOLNÍ DRUŽINY - Velká Bíteš Volné místo pro vychovatel školní družiny - velká bíteš lokalitu Velká Bíteš.
Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace Velká Bíteš, Inzerováno před 7 dny