Vychovatel školní družiny pro ranní družinu

Pracovní místo ( Vychovatel školní družiny pro ranní družinu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Základní škola Erudio Orlicko - Velký Hájek, Velký Hájek č.p. 1554, 564 01 Žamberk
Kontakt: e-mailem: Mgr. Ivana Andrlová - infoatprogram-erudio.cz, tel: 723 492 339
Volné místo vychovatel školní družiny pro ranní družinu pro lokalitu Žamberk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

vychovatelé Pracoviště: Sázava - úplné střední odborné. PEDAGOGICKÉ vzdělání - výhodou. Životopisy zasílejte na : ddsazava@ddsazava.cz Volné místo vychovatelé pro lokalitu Sázava.
Dětský domov Sázava, Inzerováno před 3 dny

Noční vychovatel/ka Místo výkonu práce: Čáslavská 624, Chrudim. POŽADAVKY: vzdělání úplné střední odborné + kurz asistenta pedagoga, flexibilitu, ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době, noční služby, zájem o práci s ohroženými dětmi. ZAMĚSTNANECKÉ ...
Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624 Chrudim, Inzerováno před 3 dny

VYCHOVATEL/-KA (pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami) Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Nástup dle dohody. Plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - 9. platová třída. Požadavky: kvalifikace - speciální pedagogika a vychovatelství, kladný vztah k dětem, znalost práce na ...
Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř Jaroměř, Inzerováno před 4 dny