Základní škola Erudio Orlicko

Učitel/ka 1. stupeň ZŠ

Odeslat

Pracovní náplň
Základní škola Erudio Orlicko - Velký Hájek, Velký Hájek č.p. 1554, 564 01 Žamberk
- Vhodné pro začínající a mladé učitele
- Znalost Aj a zájem o přírodní vědy vítán!
- Příspěvek na stravování, služební mobilní telefon s neomezeným voláním a datovými službami, podpora osobního rozvoje
- Nová školní budova, nadstandardně vybavené třídy, nízký počet žáků ve třídě (<12)
- Pomoc se zajištěním ubytování
- Nástup od 1.8.2018 možný
Kontakt: e-mailem: Bartlová Dana Mgr., tel.: 603 214 507, e-mail: info@program-erudio.cz
Volné místo učitel/ka 1. stupeň zš pro lokalitu Žamberk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel/ka 1. stupeň ZŠ

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Erudio Orlicko
Ulice: Velký Hájek 1554
Město: Žamberk
PSČ: 564 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Dana Bartlová
E-mail: info@program-erudio.cz
Telefon: +420 770 159 129

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Erudio Orlicko