UNIQA pojišťovna, a.s. OBCHODNÍ SLUŽBA - PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI

OBCHODNÍ SLUŽBA - PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zašlete na e-mail: lucie.zahradova@uniqa.cz. Hledáme pro oblastní kancelář v Prostějově komunikativní kolegy s příjemným vystupováním, obchodním duchem a orientací na výsledek.
Požadavky: min. SŠ vzdělání, ochota vzdělávat se, komunikativnost a aktivní přístup, uživatelská znalost práce na PC, praxe v obchodní činnosti, pojišťovnictví nebo příbuzném oboru výhodou, ne však podmínkou, čistý trestní a insolvenční rejstřík. Nabízíme proškolení a certifikaci v oboru pojišťovnictví a finančních služeb.
Náplň práce: komunikace se stávajícími klienty, oslovování nových klientů, obsluha přepážky, finanční poradenství.
Volné místo obchodní služba - přepážkoví pracovníci pro lokalitu Prostějov.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ SLUŽBA - PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: UNIQA pojišťovna, a.s.
Ulice: Svatoplukova 1642
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Zahradová
E-mail: lucie.zahradova@uniqa.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNIQA pojišťovna, a.s.