Květinář/ka

Pracovní místo ( Květinář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: znalost vazby živých květin, znalost hrnkových rostlin pokojových i venkovních, alespoň minimální znalost práce na PC
Kontakt: p. Váchová, telefonicky 8:00-17:00, životopisy zasílejte e-mailem
Volné místo květinář/ka pro lokalitu Mělník.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Obsluha šicích a vyšívacích strojů - výrobní dělník-šič/ka Požadujeme: • manuální zručnost, spolehlivost, aktivitu, dobrý zdravotní stav. Jedná se o práci vestoje, 3 směnný provoz. Nástupní mzda bude od 1.5.2015 činit 17.000 Kč. Po zapracování činí mzda až 24.000,-- Kč. Zaměstnanci u nás mají tyto výhody: - ...
Adient Czech Republic k.s. Česká Lípa, Inzerováno před 5 dny

Zahradník florista Florista ve školní květinové prodejně Volné místo zahradník florista pro lokalitu Mělník.
Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace Mělník, Inzerováno déle jak týden

florista/ka místo výkonu práce: Praha kontakt: Zykova Maria, e-mail: sales@junglecz.cz nabízíme pestrou a tvůrčí práci, náplň práce je prodej řezaných květin, vázání květin, vedení pokladny, květinář/ka, aranžér/ka, květin, údržba květin, obsluha zákazníků, ...
Jungle CZ s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak týden