JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet Explorer), dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, ochota vzdělávat se, časová flexibilita

náplň práce - objednávání, doplňování, prodej zboží a vše spojené se samostatným chodem prodejny
Plat: 15000 - 20000 a výše dle dosažené tržby

příspěvek na stravování 2.100,00 Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

kontakt: telefonicky
e-mailem
Volné místo zástupce vedoucího prodejny pro lokalitu Harrachov.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 03. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
Ulice: 345
Město: Harrachov
PSČ: 512 46

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Chudoba
E-mail: chudoba@jednotanp.com
Telefon: +420 603 259 225

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka