Edukátor v kultuře (muzejní pedagog)

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Edukátor v kultuře (muzejní pedagog) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ vzdělání pedagogického nebo humanitního směru - bakalářský nebo magisterský studijní program
schopnost vysokého pracovního nasazení, flexibility, samostatného řešení svěřených úkolů a spolupráce v pracovním týmu
dobrou znalost práce na PC (prostředí MS Office)
trestní bezúhonnost
praxe v oboru výhodou
řidičský průkaz (skupina B) a jeho aktivní využívání

Nabízíme:
platové podmínky podle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (2.04.32 Edukátor v kultuře, platová třída 10, tarifní plat v rozmezí 18.200 - 27.380 Kč, v závislosti na dosažené praxi)
pracovní poměr na dobu neurčitou (první pracovní smlouva na 1 rok se zkušební lhůtou 3 měsíců)
stabilitu příspěvkové organizace - významné kulturní instituce
příjemné pracovní prostředí
možnost dalšího odborného růstu

K přihlášce je nutno přiložit:
strukturovaný profesní životopis (vzdělání, praxe, zastávané funkce), kontakt včetně e-mailového spojení
motivační dopis
doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání

Požadovaný nástup: 1. březen 2018, případně dle dohody
Přihlášky v písemné podobě je třeba doručit poštou, elektronicky nebo osobně do 26. ledna 2018 na adresu: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou,
e-mail: info@msb-jablonec.cz.

Bližší informace: PhDr. Petr Nový, ředitel pro odbornou činnost - hlavní kurátor,
e-mail: petr.novy@msb-jablonec.cz, tel.: 483 369 018, mobil: 778 527 122
Volné místo edukátor v kultuře (muzejní pedagog) pro lokalitu Jablonec n