Vedoucí referátu stavebního

Pracovní místo ( Vedoucí referátu stavebního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MVP: Ruzyně, pošt. úřad 614, Staré náměstí č.p. 3/12
kontakt: Skalník Jiří Mgr., tel.: 220 184 135, e-mail: jskalnikatvez.ruz.justice.cz
plat dle doby praxe ve stavebních oborech,
po zapracování možnost přiznání osobního příplatku,
výhodou znalost problematiky investičních akcí
Volné místo vedoucí ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Vývojář - systém couvání (ČR, DE) Máte zájem o kreativní práci, díky které se podíváte i do zahraničí? Rozplýváte se při pohledu na automobil? Jste zkušený ve vývoji? Pak jste pro nás tím pravým! Hledáme kolegu na pozici "Vývojář - systém couvání (ČR, DE)".
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno včera

Divizní vedoucí logistiky | 70 000 Kč | Mladá Boleslav Baví Vás plánování a logistika? Pracujete v projektové logistice v automotive a hledáte možnost profesního růstu? Pak hledáme právě Vás! Reagujte na pozici PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ LOGISTIKY

Obsluha strojů - vedoucí pracovník Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, praxe vítána Telefonický kontakt: Po - Pá od 9:00 do 11:00 hod. Volné místo obsluha strojů - vedoucí pracovník pro lokalitu Pletený Újezd.
A.B.B. - top trend s.r.o. Pletený Újezd, Inzerováno včera