Provozně- ekonomický asistent/ka

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Provozně- ekonomický asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: správa dokumentace včetně digitálního formátu, příprava platebního styku,
elektronické bankovnictví, fakturace, dílčí skladové operace, vedení pokladny, ostatní provozní asistence
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání, preferujeme ekonomické zaměření
- Dobrá znalost práce na PC
- Praxe a znalost ekonomického a informačního systému HELIOS ORANGE výhodou
- Jazykové vybavení - angličtina (popř. italština) - pasivně
- Vysoké nasazení, zodpovědnost a spolehlivost
- Bezúhonnost

Nabízíme:
- Zaškolení v rámci působení ve společnosti
- Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity
- Příspěvek na stravování
- Možnost osobního i profesního růstu
Předpokládané platové rozmezí pracovníka uvedené pozice:
Zkušební lhůta (minimálně 3 měsíce) 18.000,-
Po zkušební lhůtě 20.000,- až 24.000 + benefity
Mzda bude v každém případě obsahovat základní plat a pohyblivou složku

Nabídky uchazečů výhradně písemně na níže uvedené kontakty.
Nabídka musí obsahovat strukturovaný životopis, adresu, telefon, e-mail uchazeče.
Vybrané uchazeče následně pozveme na osobní jednání.

TECHNO-AIR s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel./Fax.: 483 360 125, 483 360 145
E-mail : technoair@technoair.cz
Volné místo provozně- ekonomický asistent/ka pro lokalitu Jablonec nad Nisou.