ANALYTIK/-ČKA AUTORIZACE PLATEB

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ANALYTIK/-ČKA AUTORIZACE PLATEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ANALYTIK/-ČKA AUTORIZACE PLATEB (HRADEC KRÁLOVÉ)
- pracovní poměr na dobu určitou - 3 roky (zástup za MD/RD), nástup od 15. 3. 2018
- Náplň práce: analytik/-čka provádí autorizace plateb před vydáním Rozhodnutí u podpory na plochu a SOT v rámci IACS, PUZČ a ZSV a autorizace žádostí o proplacení z PRV a OP Rybářství (vše v mezích legislativy EU a ČR), vyhotovuje soupisky pro platby, administruje a autorizuje vratky AEO, vyjadřuje se ke stížnostem, oznámením, podnětům a odvoláním
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- Nabízíme: systemizovanou platovou třídu 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů; 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc; stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den; pružnou pracovní dobu; přátelský a inspirativní tým odborníků; možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů); stabilitu zaměstnání; mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Mgr. Heverlová Aneta, e-mail: kariera@szif.cz
Volné místo analytik/-čka autorizace plateb pro lokalitu Hradec Králové.