INŽENÝR/-KA QC

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( INŽENÝR/-KA QC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: v rámci týmu QC budete dohlížet nad fungováním nastaveného systému kvality v organizaci a vysvětlovat význam standardů pro zajištění kvality v rámci společnosti, budete se podílet na sběru dat v oblasti QMS, jejich analýze, zpracování, interpretaci a projednávání, budete vést změnová řízení a dohlížet na řízení reklamací, budete se podílet na řízení neshod ve výrobě a řízení nápravných a preventivních opatření, při interních auditech budete dohlížet nad dodržováním nastavených pravidel na ostatních odděleních. Účastnit se setkání k agendě CAPA.
- Požadujeme: VŠ vzdělání (technický obor); zkušenosti v oblasti kontroly kvality nebo zlepšování systému jakosti výhodou; certifikát interního auditora výhodou; aktivní znalost AJ slovem a písmem na úrovni B2; výborná znalost práce s MS Office Word; smysl pro detail; komunikační schopnosti při osobním i písemném kontaktu; schopnost analyzovat problém a hledat jeho řešení.
- Nabízíme: pružnou pracovní dobu; 3 dny zdravotního volna; 5 volných dní s náhradou mzdy; stravenky a 1x týdně možnost výběru zdravé stravy v rámci obědů; pravidelný čtvrtletní relaxační příspěvek (700 Kč); zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na inovacích staví svou budoucnost; otevřené dveře a bezprostřední kontakt s managementem společnosti; fajn kolektiv a společné akce (volejbalový tým, bowling, vánoční večírky); záleží nám na zdraví našich lidí, proto máme již několik let k dispozici: pravidelně obhajovaný program, Bezpečný podnik a Zdraví podporující podnik.
- Konta