ASISTENT/-KA JEDNATELE PRO OBLAST R&D

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA JEDNATELE PRO OBLAST R&D ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP zkrácená na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: VŠ vzdělání; výborná znalost gramatiky ČJ a AJ (úroveň C1); pohotovost a nadprůměrná schopnost pružně reagovat na aktuální požadavky ze strany jednatele; vysoká odolnost proti zátěži a stresovým situacím; schopnost velmi rychle se orientovat NUTNÁ - rychle proniknout do specifických oborů (fungování společnosti, AVDZP, oblast medicíny, legislativy ZP, výzkumu atd.), psaní na klávesnici všemi deseti; práce s MS Office - Outlook, pokročilá úroveň Word
- Nabízíme: pružnou pracovní dobu; 3 dny zdravotního volna; 5 volných dní s náhradou mzdy; stravenky a 1x týdně možnost výběru zdravé stravy v rámci obědů; pravidelný čtvrtletní relaxační příspěvek (700 Kč); zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na inovacích staví svou budoucnost; otevřené dveře a bezprostřední kontakt s managementem společnosti; fajn kolektiv a společné akce (volejbalový tým, bowling, vánoční večírky); záleží nám na zdraví našich lidí, proto máme již několik let k dispozici: pravidelně obhajovaný program, Bezpečný podnik a Zdraví podporující podnik.
- Kontakt: V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu katerina.smolikova@ellacs.eu nebo telefonicky 495 279 147
Volné místo asistent/-ka jednatele pro oblast r&d pro lokalitu Hradec Králové.