Elektro-údržbář

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( Elektro-údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- odstraňování poruch strojů a zařízení;
- preventivní údržba a péče o stroje a zařízení;
- drobná údržba budov
- vedení potřebné provozní dokumentace
- třísměnný provoz

Požadujeme:
- výuční list v oboru – nebo: SOU, SŠ v oboru elektrotechniky
- vyhláška 50/1978 Sb., §6
- praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
- manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
- ochota učit se novému, flexibilita a schopnost práce v týmu
- svářečský průkaz výhodou
- základní znalost angličtiny nebo němčiny vítána

Nabízíme:
- rozmanitou pracovní náplň u moderní a perspektivní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na závodní stravování
- zvýhodněný mobilní tarif
- odborná školení
- roční odměnu
- mimořádné odměny
- pracovní poměr na dobu neurčitou
Volné místo elektro-údržbář pro lokalitu Nové Město na Moravě.