MING ZHU CZ, s.r.o.

kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Bělohorská č.p. 220/115, Břevnov, 169 00 Praha 6
kontakt: Pí. Zhang, tel.: 776218886
Pohovory pouze po telefonickém objednání u paní Zhang Liwen na tel: 728 255 573, 725 057 877
Výhodou je základní znalost čínského jazyka, nutná znalost přípravy pokrmů asijské kuchyně, zejména
čínské. Předchozí praxe vítána.
Volné místo kuchař pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: MING ZHU CZ, s.r.o.
Ulice: Bělohorská 220
Město: Praha
PSČ: 169 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pí. Zhang
Telefon: +420 776 218 886

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MING ZHU CZ, s.r.o.