Vězeňská služba České republiky Lékař - primář oddělení poliklinických služeb

Lékař - primář oddělení poliklinických služeb

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Soudní č.p. 988/1, Nusle
Kontakt: Šandová, tel.: 261 03 21 06, 724 168 391 po-pá 8-12 hod., e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Lékař - primář oddělení poliklinických služeb nemocnice s poliklinikou Vazební věznice Praha-Pankrác. Požadujeme: Způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů, atestaci v oboru všeobecného lékařství, výkon práce samostatně, kurz pracovního lékařství IPVZ (nebo doplnění do 1 roku), praxe s vedením teamu lékařů a sester (nejméně 3 roky), bezúhonnost. Výhodou: zkušenost s posudkovou činností, atestace v oboru vnitřního lékařství. Platové rozpětí dle zápočtu praxe 59080 Kč - 73920 Kč. Doba určitá s následnou možností na dobu neurčitou. Dovolená 25 dnů + 5 dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. Kontakt: pí Šandová, tel.: 261 03 21 06 nebo 724 168 391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Výhody: Podnikové stravování
Volné místo lékař - primář oddělení poliklinických služeb pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař - primář oddělení poliklinických služeb

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Soudní 988
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šandová
E-mail: Šandová
Telefon: +420 261 032 106,724 168 391

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky