NÁSTROJAŘ NA POSTUPOVÉ, TRANSFEROVÉ, PLATINOVÉ NÁSTROJE

  • Liberec

Pracovní místo ( NÁSTROJAŘ NA POSTUPOVÉ, TRANSFEROVÉ, PLATINOVÉ NÁSTROJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- sestavování nástrojů a forem dle výkresové dokumentace
- zjišťování závad na nástrojích a formách a jejich následné odstraňování
- provádění funkčních zkoušek nástrojů a forem
- provádění oprav a plánované údržby forem a nástrojů
- práce s technickou dokumentací a normami
- dodržování bezpečnosti práce
Požadavky:
- min SOU vzdělání - technický obor (obráběč kovů, nástrojař)
- praxe na pozici nástrojaře velkou výhodou
- spolehlivost a důslednost
- ochota učit se novým věcem
- znalost čtení technické dokumentace
- znalost tušírování
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
- práci na HPP v atraktivním oboru dodavatele
- možnost nástupu IHNED, ale není podmínkou
- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- individuální doba na adaptaci
- zaměstnanecké benefity vyplývající z motivačního programu
- možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi
Volné místo nástrojař na postupové, transferové, platinové nástroje pro lokalitu Liberec.