PSYCHOLOG/-ŽKA, PSYCHOTERAPEUT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PSYCHOLOG/-ŽKA, PSYCHOTERAPEUT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP zkrácený na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný od 1.2. 2018
- Naše cílová skupina jsou rodiče v rozvodových konfliktech s projevy násilí ve vztazích, oběti násilí, zneužívání, děti v krizových situacích s prožitkem traumatu
- Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání v humanitních oborech a ukončený pětiletý akreditovaný psychoterapeutický výcvik, upřednostňujeme výcvik v systematické terapii. Vítána zkušenost v provádění terapií, zejména terapeutická práce s rodinami, páry a dětmi
- Nabízíme: stabilní pracovní tým, práci na specializovaném odborném pracovišti, profesionální podporu pracovníků s dlouholetou praxí, v rámci naší organizace vzdělávání v oblasti psychoterapie (dále psychologie, psychiatrie), možnost supervizí, 5 týdnů dovolené + 5 sick days + 1 free day
- V případě zájmu zasílejte životopis na adresu: poradna@nomiahk.cz
Volné místo psycholog/-žka, psychoterapeut/-ka pro lokalitu Hradec Králové.